O autorze
Podróżująca motocyklistka… w jej żyłach płynie benzyna, a to za sprawą szalonej, prowadzącej warsztat motocyklowy Babci, która przekazała Weronice miłość do jednośladów.
W 2011 roku podróżniczka zrealizowała wyprawę motocyklową dookoła Europy – Riding Across Europe, objeżdżając nasz kontynent małą „125tką” i pokonując nią 12 000 km. W 2014 odbyła samotną wyprawę motocyklową po Ameryce Północnej. W ciągu 80 dni przejechała 19 728km! A w październiku zakończyła kolejną wyprawę na małej „ 125tce" od Islandii po Lizbonę. Pokonując tym motocyklem 16 500km. Co tu dużo mówić - Weronika kocha jeździć motocyklem!
P.S. Niedawno ukazała się jej książka pt. "Wszystko zaczyna się od marzeń. Zapiski z wyprawy motocyklowej”.

Miasto Aniołów

zdjęcie wykonane Sony Xperia™ Z1
zdjęcie wykonane Sony Xperia™ Z1 fot. W.Kwapisz
Miasto Aniołów… tak zwą Los Angeles... spotkałam ich tutaj kilka!!

Począwszy od motocyklowej rodziny Ybardolaza, której śle wielkie ukłony, bo pomogli mi wrócić do formy po wycieńczającej Nevadzie, w której trochę się odwodniłam. Dziękuję Wam za wspólnie spędzone chwile i za to, że czułam się u Was jak w domu. Kolejnymi napotkanymi Aniołami okazali się Marc z Grace, którzy otworzyli swój dom przed zupełnie obcą dla nich dziewczyną z dalekiej Polski – dzięki Wam mogłam zasmakować Los Angeles. Wielkie ukłony należą się też Tony'emu, który spełnił jedno z moich marzeń i dzięki niemu mogłam odwiedzić dwa studia filmowe: Paramount i Fox i to w iście VIPowskim stylu.


Szerokości!!

Wyprawę napędza Triumph i InterMotors.
Wyprawę napędza Masterlease.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...